Borofone - słuchawka Bluetooth 4.2, biały

4 punktów lojalnościowych za ten produkt
Dostępność:
niedostępny
Producent:
Słuchawka bezprzewodowa firmy Borofone została wyposażona w najnowszej technologii łącze Bluetooth 4.2. Urządzenie pozwala na 10 godzinne słuchanie muzyki albo rozmowy telefoniczne. Akumulator...
Cena: 48,00 zł
Powiadom o dostępności
Dodaj do ulubionych Powiadom znajomego
Opis produktu
Cechy
Komentarze

Słuchawka bezprzewodowa firmy Borofone została wyposażona w najnowszej technologii łącze Bluetooth 4.2.
Urządzenie pozwala na 10 godzinne słuchanie muzyki albo rozmowy telefoniczne. Akumulator można całkowicie naładować w czasie 2 godzin.

Słuchawka pozwala na wygodne rozmowy bez konieczności trzymania smartfona przy uchu, co jest szczególnie przydatne dla kierowców. Gadżet jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami wyposażonymi w Bluetooth. Specjalnie wyprofilowana konstrukcja umożliwia wygodne użytkowanie. Słuchawka jest wyposażona w silikonową i elastyczną wkładkę z pałąkiem w kształcie litery „U”. Taka budowa sprawia, że gadżet dopasowuje się do małżowiny usznej, zapewniając solidne przytwierdzenie słuchawki do ucha, niwelując ryzyko wypadnięcia słuchawki w czasie rozmowy.

Obudowa zawiera przycisk, za pomocą którego można odbierać, kończyć lub zawieszać połączenie. Słuchawka gwarantuje bardzo czysty dźwięk, pozbawiony hałasów czy szumów, co znacznie poprawia jakość połączenia.

Urządzenie zostało wykonane z wysokojakościowych materiałów, odpornych na uszkodzenia i pęknięcia, co jest istotne w przypadku urządzeń mobilnych.


1. Bluetooth version: 4.2, chip: WT200
2. Battery capacity: 150mAh; charging time: about 2 hours
3. Call/music time: 10 hours
4. Standby time: 120 hours
5. Size: L60 × W16 × H26mm
6. Weight: 10g