Borofone - uchwyt samochodowy grawitacyjny na kratkę nawiewu

2 punktów lojalnościowych za ten produkt
Dostępność:
niedostępny
Producent:
Grawitacyjny uchwyt samochodowy Borofone został wyposażony w trójkątną konstrukcję, dlatego zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia. Delikatnie zagięte uściski, nie pozwalają na...
Cena: 22,00 zł
Powiadom o dostępności
Dodaj do ulubionych Powiadom znajomego
Opis produktu
Cechy
Komentarze
Grawitacyjny uchwyt samochodowy Borofone został wyposażony w trójkątną konstrukcję, dlatego zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia.

Delikatnie zagięte uściski, nie pozwalają na wysuniecie się smartfona nawet podczas gwałtownego hamowania. Produkt jest dedykowany dla telefonów o przekątnej ekranu pomiędzy 4 a 6 cali.

Możliwość obrotu o 360 stopni pozwala na korzystanie z dowolnego sprzętu zarówno w poziomie, jak i w pionie, co zapewnia większy komfort użytkowania. Gadżet został wykonany z bardzo odpornego na uszkodzenia materiału ABS, co gwarantuje długą żywotność produktu.

Specjalnie wyprofilowane ramiona pozwalają na bezproblemowe ładowanie urządzenia kiedy znajduje się ono w uchwycie.

Produkt jest prosty w montażu i demontażu – wystarczy zamocować go w dowolnym miejscu kratki nawiewu. Gadżet posiada technologię grawitacyjną – zaciska się on automatycznie pod wpływem wagi umieszczonego w nim smartfona.
Parametry:
- Materiał: ABS
- Rozmiar: 98 * 95 * 88 mm
- Waga: 48g
- Zakres uchwytu: 55-80 cm (dotyczy telefonu komórkowego 4-6 cala)
- Miejsce montażu: kratka nawiewu
- obrotowa głowica 360, możliwość ustawienia w poziomie i w pionie