Blendery

Blender - niezastąpiony pomocnik w każdej kuchni


Samodzielne przygotowywanie posiłków daje wiele satysfakcji, pozwala dużo zaoszczędzić, a także pozwala otworzyć się na nowe smaki. Aby jednak wykorzystać jak największe możliwości podczas gotowania, warto wyposażyć się w funkcjonalne akcesoria - jednym z nich z pewnością będzie mikser. Sprawdź jakie modele znajdziesz w naszej ofercie!


Blender - do czego będzie przydatny?


Zadaniem blendera jest wycieranie, mieszanie i miksowanie żywności. Dlatego okazują się niezastąpione przy przygotowywaniu zup w postaci kremów, sosów - zarówno zimnych, jak i gorących - czy past do kanapek. Latem z powodzeniem można je również wykorzystać do przygotowania koktajli owocowych ze świeżymi truskawkami lub mrożonymi bananami. Miksery otrzymują funkcje w zależności od dodatkowego wyposażenia urządzenia. Na co więc zwrócić uwagę przy wyborze blendera?


Przydatne funkcje mikserów


Podstawowe wyposażenie miksera składa się z rączki, w której umieszczony jest silnik oraz końcówki miksera. Jeśli jednak wybierzesz model z trzepaczką, możesz użyć jej również do ubijania śmietany. Niektóre blendery są dostarczane ze specjalnym pojemnikiem z przystawką do siekania lub tarczami do siekania i tarcia warzyw, a nawet tłuczkiem do robienia tłuczonych ziemniaków. Blender jest również pomocny podczas przygotowywania drinków - dzięki niemu łatwo zmielić lód do swojego ulubionego mojito w kilka sekund! Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz blender z funkcjami, które Cię teraz interesują!

Filtruj
Sortuj wg:
Wyświetlaj: