Jak dobrać uchwyt samochodowy na telefon?

Jak dobrać uchwyt samochodowy na telefon?

Jaki dobrać odpowiedni uchwyt samochodowy na telefon?

Lubisz podróżować samochodem? A może pracujesz jako kierowca? Masz dość nieporęcznie ustawionej nawigacji lub problem z wiecznie rozładowanym telefonem? A może dzieciaki niecierpliwią się w czasie podróży? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco – ten artykuł jest dla ciebie. Osoby spędzające większość czasu za kierownicą wiedzą jak bardzo przydatną rzeczą jest posiadanie telefonu w zasięgu wzroku. Czy to z uwagi na nawigację czy z uwagi na wykonywanie czy odbieranie połączeń przez urządzenie typu słuchawka Bluetooth. Postaramy się przybliżyć najczęściej spotykamy uchwyty samochodowe na telefon, które sprawdzą się u każdego kierowcy. .


 

Uchwyty magnetyczne do kratki wentylacyjnej

W ostatnim czasie coraz większą popularność zyskują uchwyty magnetyczne. Montujemy je w kratce wentylacyjnej samochodu. Do zestawu dołączona jest również płytka magnetyczna którą należy przykleić bezpośrednio z tyłu telefonu lub na etui. Zaletami takiego uchwytu jest łatwość z jaką telefon umieszcza się na uchwycie oraz, że nie ogranicza nam on widoczności przez przednią szybę pojazdu. To doskonałe rozwiązanie, jakim jest uchwyt dla kierowcy zawodowego. Nawigacja ustawiona na telefonie dowiezie cię zawsze do celu!.


Uchwyt samochodowy mocowane na szybie lub desce rozdzielczej

Uchwyty uważane za jedne z najpewniejszych, montuje je się za pomocą przyssawki na przedniej szybie lub na desce rozdzielczej. Niektóre modele wyposażone są w ładowanie indukcyjne dzięki czemu za jednym zamachem telefon znajduje się w odpowiednim miejscu jednocześnie się ładując. Dzięki temu rozwiązaniu znika problem wciąż gubiącego się kabla do telefonu lub konieczności posiadania więcej niż jednego. Dodatkowo, Twój telefon nigdy nie wyładuje się w czasie jazdy, co jest dużą zaletą na dłuższych trasach. Niewątpliwą zaletą tego typu uchwytów jest duża możliwość ustawienia urządzenia według własnych preferencji. Nie ważne czy wolisz patrzeć w dół czy w górę – ten uchwyt będzie dla każdego na odpowiednim poziomie.


 

Uchwyt na smartfon tablet na zagłówek

Wszyscy doskonale wiemy jak wyglądają dłuższe podróże z dziećmi. Aby zająć ich uwagę by spokojnie dotrzeć do celu doskonałym wyborem będzie tego typu uchwyt na tablet. Gadżet montuje się na zagłówku dzięki czemu na tylnej kanapie możemy stworzyć mini kino w samochodzie Pomyśl sobie, że w końcu podróż przebiegnie bez większych problemów i bez marudzenia „mamo ile jeszcze?” Zamiast tego tył samochodu rozchmurzą wesołe bajki edukacyjne. Uchwyt na tablet to coś czego potrzebujesz, Ty i Twoja cierpliwość w czasie podróży.

Podsumowując, to jaki uchwyt wybierzemy zależy tylko i wyłącznie od nas samych i naszych preferencji. My osobiście używamy uchwyty mocowane do kratki wentylacyjnej. Dzięki temu rozwiązaniu nie zabieramy widoczności, przez co nie cierpi bezpieczeństwo w czasie jazdy samochodem. Jednakże, to jaki uchwyt wybierzemy powinno zależeć przede wszystkim od naszych preferencji. Jeśli nie jesteś pewien jaki uchwyt wybrać napisz do nas, a my dopasujemy ten idealny, który w pełni usatysfakcjonuje cię w czasie jazdy.

Powrót

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź