Etui i pokrowce

Filtruj
Sortuj wg:
Wyświetlaj:

 

Zabezpiecz swoje cenne urządzenie

 

Urządzenia elektroniczne, choć zaawansowane, są niezwykle wrażliwe na wszelkie uszkodzenia. Dotyczy to szczególnie smartfonów, narażonych na upadki i zderzenia z twardymi powierzchniami. Łatwo wówczas dochodzi do zniszczenia obudowy, panelu dotykowego, jak i całego wyświetlacza. Warto więc zabezpieczyć telefon przed takimi usterkami. Tym bardziej że można to zrobić niewielkim kosztem.

Prezentujemy pokrowce i hartowane szkła na smartfony. Tego typu akcesoria stanowią podstawową ochronę urządzenia przed wszelkimi uszkodzeniami, wynikającymi z uderzenia o twarde powierzchnie. Etui może przyjąć najróżniejsze formy. Często to zupełnie przezroczyste case’y z odpowiednimi wycięciami, a także kolorowe futerały, które dodatkowo podbijają atrakcyjny design telefonu. Z drugiej strony dużą popularnością cieszy się też pokrowiec z klapką, dodatkowo chroniąca ekran np. przed porysowaniem kluczami czy innymi ostrymi przedmiotami.

Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz inne akcesoria do smartfonów. Proponujemy kable, magnetyczne uchwyty do obudowy i wiele innych, przydatnych produktów. Sprawdź je już teraz!