AKCESORIA GSM

 

 

Filtruj
Sortuj wg:
Wyświetlaj:

 

Ochrona smartfona i nie tylko

 

Wiele akcesoriów GSM dostępnych na rynku pozwala znacznie wydłużyć żywotność naszych urządzeń. Może to być etui specjalne, szkło hartowane lub folia ochronna. Większość tego typu produktów jest naprawdę tania, więc możemy zaoszczędzić dużo więcej pieniędzy, niż musielibyśmy płacić na przykład za naprawę zepsutych wyświetlaczy. Niektóre rozwiązania, jak na przykład wodoodporna obudowa dodatkowo zwiększają funkcjonalność smartfona - możemy go wnieść do wody bez obawy o zalanie czy zachlapanie. Ciekawym pomysłem są również specjalne stojaki na telefony. Cieszą się dużą popularnością wśród akcesoriów GSM, ponieważ można je wykorzystać do wykonania świetnych pamiątkowych zdjęć np. Z wakacji czy miesiąca miodowego.


Ładowarki, kable i adaptery

Oprócz zabezpieczających akcesoriów do telefonów, często wybierane są ładowarki. Na rynku dostępne są przydatne ładowarki do wielu oddzielnych kabli USB, dzięki czemu możemy jednocześnie podłączyć wiele smartfonów. Niestety kable ładowania po jakimś czasie się zużywają lub po prostu już nie działają. Dlatego opłaca się mieć kilka części zamiennych, aby telefon był zawsze podłączony. Na rynku dostępne są również specjalne adaptery, za pomocą których możemy zamienić kabel USB Type-C w standardowy kabel Micro-USB. Cena takiego rozwiązania jest bardzo niska, a sam sprzęt niezwykle przydatny.


Akcesoria GSM do samochodu

Wśród dostępnych urządzeń warto wyróżnić akcesoria do telefonów, takie jak uchwyty samochodowe, ładowarki podłączane do zapalniczki samochodowej, czy zestawy słuchawkowe bluetooth. Wszystko to ułatwia prowadzenie pojazdu i pozwala na ciągłe monitorowanie uruchomionej aplikacji GPS lub rozmowę z przyjacielem przez bezprzewodową słuchawkę douszną. To bardzo przydatne i wygodne uzupełnienie funkcji samochodu i smartfona.